BECORGINAL Cardigan Welsh Corgis

WZORZEC RASY Welsh corgi Cardigan

Fire Fighter Dummles aka Parys 


 

wystawy Parys

WYSTAWY

DATA

MIEJSCE

WYSTAWA

SĘDZIA

KLASA

OCENA

2016

23.04.2016

MOSZNA o/ Opole

Specjalistyczna Corgi

Elena Ruskovaara / Fin

Młodszych szczeniąt

Wybitnie obiecująca

24.04.2016

IDS Opole

Międzynarodowa /IDS

Krystyna Opara

Młodsze szczenię

WO/ BOB baby

19.06.2016

GDYNIA

Krajowa /NDS

Beata Klawińska

Szczeniąt

Wybitnie obiecująca / BOB baby

20.08.2016

Nadarzyn

Klubowa Corgi

Thelma Taylor

młodzieży

Exc,1/ 5, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu Polski

18.09.2016

GORZÓW WLKP

NDS

Iwona Giczela

Młodzieży

Najlepszy Junior, Zw. Młodzieży, BOB

24.09.2016

WROCŁAW

IDS

Jasna Matejcic /HR

młodzieży

Exc, Zw.Młodzieży,

30.10.2016

POZNAŃ

IDS

Jeff Luscott /GB

młodzież

Exc, 2/2

2017

22.01.2017

LUBIN

Krajowa

Małgorzata Wieremiejczyk -Wierzchowska

młodzież

Exc, Zw Młodzieży

12.02.2017

BYDGOSZCZ

IDS

Elżbieta Chwalibóg

Pośrednia

Exc, 1/3, BOB

20.02.2017

LESZNO

Championów

Krystyna Opara

 

1/3, CWC,

04.03.2017

ZIELONA GÓRA

IDS

Anna Kochan

Pośrednia

Exc, CWC, res.CACIB

22.04.2017

OPOLE

Specjalistyczna corgi

Irina Azen

młodzież

Doskonała, 3/3

10.06.2017

SZCZECIN

NDS

Beata Klawińska

Pośrednia

Exc, CWC, Naj dorosły pies , BOB

02.07.2017

Gorzów Wlkp

NDS

Khalil El Mohtar

otwarta

Exc, CWC

15.07.2017

Czechy/ Mlada Boleslav

Krajowa

Petra Marova

Pośrednia

Exc, CAC, BOB

16.07.2017

Czechy

Klubowa

Erik Hans Pedersen

Pośrednia

Exc, ¾

02.09.2017

Nadarzyn

Klubowa

 

Pośrednia

Exc, 2/2

16.09.2017

Zielona Góra

NDS

Joanna Adamowska

Pośrednia

Exc, CWC, Naj. Dorosły pies , BOB, BOG1, BIS 4

21.10.2017

Poznań

IDS

Anna Redlicka

Pośrednia

Exc, ½,cwc, res CACIB

22.10.2017

Poznań

IDS

Mirosław Redlicki

Pośrednia

Exc, 1, CWC, res CACIB

2018

21.04.2018

Grudziądz

NDS

Beata Klawińska

otwarta

Exc, ½, CWC

28.04.2018

OPOLE

Specjalistyczna corgi

Karen Gilliland/IE

Otwarta

Exc, 1/3, CWC

03.06.2018

Leszno

IDS

Judit Korozs- Papp /HU

Otwarta

Exc, 2/2

12.08.2018

Golub - Dobrzyń

NDS

Iwona Kocemba

champion

Exc, Naj. Dorosły pies, BOB , BOG2

25.08.2018

Nadarzyn

Klubowa

Brenda Piears

champion

Exc, 3/4

14.10.2018

Warszawa

Europejska

Mirosław Redlicki

otwarta

Exc, 2/4

16.09.2018

Gorzów Wlkp

NDS

Anna Kochan

Champion

Exc, Naj. Dorosły pies , BOB

23.09.2018

Paaren im Glien / Niemcy

Specjalistyczna

Geraldine Mulrooney/ IRL

Champion

1, exc, CAC, BOB

06.10.2018

Rostock / Niemcy

IDS

Sarah Boyd

Champion

1, exc, CAC, CACIB, BOB

18.11.2018

Poznań

IDS

Janusz Opara

Champion

Exc, 2/3

2019

03.03.2019

Paaren im Glien/ Niemcy

Specjalistyczna

Claus – Peter Fricke

Champion

1, exc CAC, BOB

25.01.2019

NITRA/Słowacja

IDS

Korózs – Papp Judit

Otwarta

Exc, CAC, CACIB, BOB

26.01.2019

NITRA /Słowacja

IDS

Petr Rehanek /CZ

Otwarta

Exc, CAC, CACIB, BOB

20.04.2019

Praga /Czechy

IDS

Piotr Król

Champion

1, CAC, CACIB, BOB, BOG4

27.04.2019

Opole

Specjalistyczna

Tula Maija Tammelin/ DK

Champion

Exc, 2/3

25.05.2019

LESZNO

IDS

Krystyna Opara

Champion

Exc, Naj. Dosrosły pies, CWC, CACIB, BOB

02.06.2019

Erfurt/ Niemcy

IDS

J Korozs - Papp

Champion

Exc, CAC, CACIB, BOB

08.06.2019

NITRA/ Słowacja

IDS

Kotles Minna- Liisa/ USA

Champion

Exc, CAC, CACIB, BOB

Grand Prix Słovakia winner 2019

09.07.2019

Nowy Targ

NDS

Barbara Larska

Champion

Exc, CWC, Najl. Dorosły pies , BOB

2020

18.01.2020

LUBIN

IDS

Krystyna Opara

Champion

Exc, CWC, CACIB, BOB

23.02.2020

LESZNO

Championów

 

 

Exc, CWC, BOS

 

 

 

DATA

MIEJSCE

WYSTAWA

SĘDZIA

KLASA

OCENA

 

 

2016

 

 

23.04.2016

MOSZNA o/ Opole

Specjalistyczna Corgi

Elena Ruskovaara / Fin

Młodszych szczeniąt

Wybitnie obiecująca

 

 

24.04.2016

IDS Opole

Międzynarodowa /IDS

Krystyna Opara

Młodsze szczenię

WO/ BOB baby

 

 

19.06.2016

GDYNIA

Krajowa /NDS

Beata Klawińska

Szczeniąt

Wybitnie obiecująca / BOB baby

 

 

20.08.2016

Nadarzyn

Klubowa Corgi

Thelma Taylor

młodzieży

Exc,1/ 5, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu Polski

 

 

18.09.2016

GORZÓW WLKP

NDS

Iwona Giczela

Młodzieży

Najlepszy Junior, Zw. Młodzieży, BOB

 

 

24.09.2016

WROCŁAW

IDS

Jasna Matejcic /HR

młodzieży

Exc, Zw.Młodzieży,

 

 

30.10.2016

POZNAŃ

IDS

Jeff Luscott /GB

młodzież

Exc, 2/2

 

 

2017

 

 

22.01.2017

LUBIN

Krajowa

Małgorzata Wieremiejczyk -Wierzchowska

młodzież